Shtegu per tek ti View larger

Shtegu per tek ti

Catherine Bybee A-007379

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtepia botuese Muza sjell librin e parë të serisë “Creek Canyon”, - nje bestseller absolut i The New York Times

More details

504 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361066
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Zjarri ishte vetëm pikënisja e gjithçkaje

Ecejaket e një vajze përmes labirintit të tragjedisë çojnë drejt zbulimit të dashurisë dhe të pasionit, në një roman ku ndërthuret shpresa me mbijetesën, nga autorja bestseller sipas “New York Times”, Catherine Bybee.

Zjarri që shkatërron pothuajse krejt fermën e familjes Sinkler, s’është asgjë më shumë sesa një fatkeqësi tjetër që mbetet t’i shtohet malit të problemeve të saj. Përgjatë dy viteve të fundit, Parker Sinkleri ka mbajtur mbi shpatulla përgjegjësinë e rritjes së motrës dhe të vëllait, pas vdekjes së parakohshme të prindërve. Parkeri, e detyruar të braktisë universitetin, për të vazhduar një punë pa perspektivë, që nuk mjafton as për të shlyer faturat, merret me mirëmbajtjen e pronës së familjes, që nuk e lë të marrë frymë një çast për vete. Tanimë po afrohet dimri dhe moti nuk parashikohet me diell, përtej reve të zeza që i qëndrojnë mbi krye. E fundit për të cilën ka nevojë Parkeri, është një rrëshqitje dheu që të shkatërrojë gjithçka për të cilët është munduar me mish e me shpirt ta ruajë deri atë moment.

Ndërkohë që Kollini dhe Parkeri punojnë së bashku për ta mbajtur të sigurt shtëpinë dhe lagjen e saj, mund të vihen përballë një fatkeqësie tjetër. Ose mund ta kuptojnë se ndonjëherë, rruga për të ndërtuar diçka të re, kalon përmes rrënojave të shkatërrimit.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages418
ISBN9789928361066
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEris Rusi
I ri1