Reduced price! Mbaron me ne View larger

Mbaron me ne

Colleen Hoover A-000690

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman i guximshëm dhe realist, “Mbaron me ne” është një histori e paharrueshme dashurie.

More details

93 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338143

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

More info

Jeta e Lili Blumit nuk ka qenë asnjëherë e lehtë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të ndërtojë jetën që donte. Takimi me një neurokirurg të ri duket se do të jetë qershia mbi tortë.

Rajl Kinkaidi është një djalë i vendosur, kokëfortë dhe... ndoshta pak arrogant, por njëherazi i ndjeshëm, mendjendritur dhe ndonëse ka vendosur të mos martohet asnjëherë, i ka rënë në kokë për Lilin.

Bashkë me pikëpyetjet për lidhjen e saj të re, në mendjen e Lilit rikthehen kujtimet për dashurinë e parë; një lidhje me të shkuarën e lënë pas. Ai ishte shpirti i saj binjak, engjëlli mbrojtës, çdo rrahje zemre dhe kur një ditë rishfaqet papritur në jetën e saj, gjithçka që ka ndërtuar me Rajlin tronditet.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages328
ISBN9789928338143
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMesila Kerkeshi
RomanRomancë&Pasion
I ri1