Gruaja e Tonit View larger

Gruaja e Tonit

Adriana Trigiani A-003908

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje sinfoni epike e mrekullueshme e jetes, e nje familje tradicionale italiane ne rrjedhen e ndryshimeve dhe ritmeve te shpejta te enderres amerikane... Tigriani e mbush kete roman me endje muzikale dhe me nje dashuri qe zgjat gjithe jeten... Kujtime, humor, dashuri, deshtime, si dhe nje pike kthese e emocioneve te fuqishme."

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062499

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages430
ISBN9789928062499
Shtëpia botueseTony's wife
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMirela Milori
RomanRomancë&Pasion
I ri1