Dashuri në ikje Shiko më të madhe

Dashuri ne ikje

Viktor Canosinaj BVC0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy njerëz ikin drejt një bote ndryshe, të ëndërruar prej kohësh, por ende të panjohur për ta. Kjo botë ndryshon shumë gjëra në jetën e tyre, përfshi dashurinë e lindur në ikje e sipër nga vendlindja. Një libër për të kuptuar thellësinë dhe vërtetësinë e dashurisë.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994397518

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                     

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe236
ISBN9789994397518
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri