Hëna mbi kështjellë Shiko më të madhe

Hena mbi keshtjelle

Viktor Canosinaj BVC0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje grua austro-hungareze, baronesha Shenteben, vjen per
disa muaj ne Shqiperine e fillimshekullit XX per te ndenjur prane te shoqit, nje albanolog i njohur dhe nderkohe ajo zbulon nje te vertete tronditese qe lidhet me burrin e saj, Qendrimi ne Shqiperi sjell ne jeten e gruas nje dashuri te stuhishme per nje njeri pak te njohur, ngjarje qe do te ndryshoje perfundimisht jeten e saj...

Më shumë detaje

895 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9928431615

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                        

Të dhëna

Faqe276
ISBN9928431615
Titulli origjinalViktor Canosinaj
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri