Cmim i reduktuar! Hotel vendôme Shiko më të madhe

Hotel vendôme

Danielle Steel BUE070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ka vende që thjesht i viziton dhe të tjera që s'do t'i braktisësh kurrë. Mirë se erdhët në Hotel Vendôme!

Më shumë detaje

249 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Hoteli ishte i vjetër dhe i katandisur si mos më keq. Por për Hygo Martënin, djaloshin zviceran hotelier plot ambicie, është një diamant safi, i fshehur në zemrën e Manhatanit. Duhet ta shtjerë në dorë me çdo kusht. Fillon e kursen deri në qindarkën e fundit e s’lë gurë pa lëvizur për të përfituar kredi dhe më në fund – me plot sakrifica e shumë vendosmëri – Hygo arrin ta blejë ndërtesën, që dora-dorës e shndërron në një hotel tejet luksoz.

Nën drejtimin e tij të palodhur dhe të përpiktë Hotel Vendome merr famë në mbarë botën për elegancën, sqimën dhe privatësinë... Dhe një ditë gruaja e tij do t’ia mbathë nga shtëpia, duke i lënë pas vajzën e vogël. 

Të dhëna

Faqe342
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani