Perralla te se ardhmes

Grup autorësh BAO0104

New product

Përshkrim i shkurtër

Tetë përralla për kohët e ardhme, plot fantazi, aventura dhe humor, shkruar kryesisht për të rriturit, që tua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023346

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages64
ISBN9789928023346
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër