Reduced price! Kopshti i endrrave View larger

Kopshti i endrrave

Grup autorësh A-000877

New product

Përshkrim i shkurtër

Një himn për librat dhe leximin. Kjo histori i jep krahë fantazisë dhe nxit dashurinë për librat, që zgjat për gjithë jetën.

85 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084828

765 Lekë

-15%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages44
ISBN9789928084828
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDrini Kristo