Cmim i reduktuar! Perralla te se ardhmes Shiko më të madhe

Perralla te se ardhmes

Grup autorësh BAO0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tetë përralla për kohët e ardhme, plot fantazi, aventura dhe humor, shkruar kryesisht për të rriturit, që tua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023346

598 Lekë

-8%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789928023346
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër