Reduced price! Perralla qe te futin te dridhurat View larger

Perralla qe te futin te dridhurat

BAO0102

New product

Përshkrim i shkurtër

Tetë përralla që të futin dridhmat, plot mistere dhe ankthe, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023315

520 Lekë

-20%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages64
ISBN9789928023315
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër