Koni dhe poni kercimtar

Julia Boehme BAO0171

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni është e lumtur. Më në fund ajo do të shkojë në fermën e kuajve.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026323

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Koni mezi po pret të shohë përsëri kalin e saj të preferuar, Karlinën. Së bashku me Anën, ajo do të ndjekë një kurs akrobacie mbi kalë.

Një kalë i cirkut, Amadeusi, ka nevojë urgjente për ndihmë e tyre. A do të mundet Koni dhe miqtë e saj ta ndihmojnë?

Data sheet

pages96
ISBN9789928026323
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri