Reduced price! Kronikat e Narnias, Luani, magjistarja dhe dollapi i rrobave, vellimi i pare View larger

Kronikat e Narnias, Luani, magjistarja dhe dollapi i rrobave, vellimi i pare

C. S. Lewis BD0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Narnia... vendi pas Dollapit të Rrobave, vendi i fshehtë që njohin vetëm Piteri, Suzana, Edmundi dhe Lusi... vendi ku fillon aventura. Lusi është e para që zbulon sekretin e Dollapit të Rrobave në shtëpinë e vjetër misterioze të Profesorit. Në fillim askush nuk e beson, kur ajo tregon për aventurat e saj në Narnia. Por shumë shpejt, Edmundi dhe pastaj Piteri e Suzana e zbulojnë vetë magjinë dhe takohen me Asllanin, Luanin e Madh. Sa hap e mbyll sytë jetët e tyre ndryshojnë përfundimisht.

482 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333844

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages168
ISBN9789994333844
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLeonard Doka
RomanMister&Thriller