Koni, Filipi dhe puthja ne debore

Dagmar Hoßfeld BAO0180

New product

Përshkrim i shkurtër

Filipi i ka dhuruar Konit një kalendar për Krishtlindje.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026187

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kur nga dritarëza e vogël që ndodhej mbi të u shfaq një zemër, ajo ndjeu se kjo Krishtlindje do të ishte shumë romantike dhe e bukur. Por pastaj mori vesh që planet e Filipit ishin ndryshe nga sa e kishte imagjinuar dhe aspak romantike. A do të mundet Koni ta shpëtojë festën e saj të Krishtlindjes dhe ta kalojë atë me Filipin?

Data sheet

pages184
ISBN9789928026187
Shtëpia botueseAlbas
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani