Pushkini – jeta dhe veprat

Spiro Mehilli A-000031

New product

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928319296
Viti i botimit2010

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages210
ISBN9789928319296
RedaktoriIzet Culli
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë