Gjysma e zhdukur View larger

Gjysma e zhdukur

Brit Bennett A-000275

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje nga librat me te pelqyer te vitit te Barak Obames, perzgjedhur si libri me i mire i vitit 20201 nga The New York Times, Washington Post, NPR, People, Time Magazine, Vanity Fair dhe Glamour. Ky liber ka qene ne listen finale te vitit 2021 te Woman’s Prize

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004635
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages397
ISBN9789928004635
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1