Hanibali, Kapercimi i Alpeve dhe beteja e Trebias View larger

Hanibali, Kapercimi i Alpeve dhe beteja e Trebias

Livi A-000360

New product

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia e Librit
ISBN9789928445636
Viti i botimit2019

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages64
ISBN9789928445636
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergj Erebera