Kapitalizmi dhe liria View larger

Kapitalizmi dhe liria

Milton Friedman A-000363

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia e Librit
ISBN9789928445606
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages220
ISBN9789928445606
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergj Erebera