Lasgush Poradeci – vepra IV View larger

Lasgush Poradeci – vepra IV

Lasgush Poradeci A-000023

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete vellim perfshihet e gjithe korrespondenca qe poeti i madh shqiptar pati me rrefimtarin dhe studiuesin Mitrush Kuteli. Këtu botohen letra të periudhës 1928 – 1941, ku një pjesë e tyre janë përkthyer nga rumanishtja në gjuhën shqipe.   

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

AlbPaper
ISBN9789995634933

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages206
ISBN9789995634933
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë