Ketri Petri dhe sekretet e pyllit View larger

Ketri Petri dhe sekretet e pyllit

Laureta Lilaj A-000274

New product

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084613
Viti i botimit2021

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages36
ISBN9789928084613
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1