Kritika, Ese 1940-1944

Arshi Pipa SP0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Ka mbi dhjetë vjet që për veprën e Arshi Pipës spekulohet pa e njohur atë, duke u mbështëtur në paragjykime të krijuara në shtyp nga disa gazetarë apo edhe shkrimtarë të ngarkuar politikisht dhe me qëndrim apriori negativ ndaj autorit në fjalë.

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394703

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages110
ISBN9789994394703
Shtëpia botuesePrinci
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri