Politike dhe letersi: Paradigma Gramsci View larger

Politike dhe letersi: Paradigma Gramsci

Arshi Pipa SP0066

New product

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928465535

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages517
ISBN9789928465535
Shtëpia botuesePolitics and Literature: The Gramsci Paradigm
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë