Per Migjenin

Arshi Pipa SP0027

New product

Përshkrim i shkurtër

"Për Migjenin" është një libër që përmbledh tri ese të autorit të shkruara në kohë të ndryshme: "Historia e dhimshme e nji shpirti të ri" (Revista "Kritika" 1944'), "Nderim për Migjenin" (Revista letrare, 1945) dhe "Miti i Oksidentit në poezinë e Migjenit".

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394711

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages112
ISBN9789994394711
Shtëpia botuesePrinci
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri