Kritika, Ese 1940-1944 Shiko më të madhe

Kritika, Ese 1940-1944

Arshi Pipa SP0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ka mbi dhjetë vjet që për veprën e Arshi Pipës spekulohet pa e njohur atë, duke u mbështëtur në paragjykime të krijuara në shtyp nga disa gazetarë apo edhe shkrimtarë të ngarkuar politikisht dhe me qëndrim apriori negativ ndaj autorit në fjalë.

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394703

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe110
ISBN9789994394703
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë