Kadare, leximi dhe interpretimi View larger

Kadare, leximi dhe interpretimi

Ardian Ndreca BO0001

New product

15 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9928-186-47-8

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                 

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages384
ISBN9928-186-47-8
Shtëpia botueseOnufri
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë