Autobiography

Arshi Pipa PL0138

New product

Përshkrim i shkurtër

Një eksperimentim i veçantë i poezisë së Pipës, i sprovuar edhe në gjuhë të tjera, si italisht dhe anglisht, në kërkim të përsosjes në ritëm, tingull dhe figuracion

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789995657338
Viti i botimit2010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages104
ISBN9789995657338
Shtëpia botuesePLEJAD
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip/Anglisht/Italisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë