Montale dhe Dante

Arshi Pipa SP0020

New product

Përshkrim i shkurtër

Është studimi i parë në gjuhën angleze i këtij karakteri për veprën e Eugenio Montales, i cili është ndoshta poeti italian më i madhe i gjallë.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394722
Viti i botimit2007

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages240
ISBN9789994394722
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë