Lundertare

Arshi Pipa PL0140

New product

Përshkrim i shkurtër

Në vitet '30, Arshi Pipa e nisi krijimtarinë e tij si poet, duke eksperimentuar vargun modernist në poezinë shqipe, dukë lënë gjurmë në librat e tij të parë

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789995657314
Viti i botimit2010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në këtë libër bëjnë pjesë dy vëllimet: “Lundërtarë” dhe “Libri i dashunis dhe fatit”

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages142
ISBN9789995657314
Shtëpia botuesePLEJAD
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë