Studime kritiko-letrare per letersine shqipe View larger

Online only

Studime kritiko-letrare per letersine shqipe

Roland Zisi NA0009

New product

Përshkrim i shkurtër

Lëndën e këtij libri e përbëjnë një varg referatesh, kumtesash dhe artikujsh që janë shkruar gjatë njëzetë vjetëve të fundit dhe botuar nëpër periodikë shkencorë ose akte konferencash, seminaresh e simpoziumesh kombëtare e ndërkombëtare në të cilat autori ka qenë pjesëmarrës.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 94 1
Viti i botimit2015

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages296
ISBN978 9928 109 94 1
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë