Vepra letrare e Martin Camajt

Anton Nikë Berisha SP008

New product

Përshkrim i shkurtër

Ajo është fryt i një imagjinate të pasur dhe i një pune krijuese e të bërë me përkushtim, krijuar në vazhdimësi në një periudhë mbi dyzetvjeçare në kushte e në rrethana të veçanta dhe në vende të ndryshme.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789995673260
Viti i botimit2010

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages232
ISBN9789995673260
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë