Seria e librave te ndaluar - Skandal

Grup autorësh A-007548

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete liste ne kemi perfshire tre libra te cileve u eshte ndaluar komunikimi me lexuesit ne momentet kur jane shkruar nga autoret. Kjo seri e ideuar nga Pegi vjen per lexuesit si nje shije tjeter, - krejt e vecante, - me krijime te cilat kane thyer tabu dhe kane krijuar dimensione te reja lirie ne fushen e krijimtarise letrare.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Viti i botimit2021

2 610 Lekë

-10%

2 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
I ri1