Romancat e veres 1 - viti 2023

Grup autorësh SET0162

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set është për të gjithë lexuesit e pasionuar pas romancave dhe gjatë verës duan të kalojnë në mënyrë të këndshme pushimet pranë detit ose në mal. Dy romanet e përfshira në këtë set janë përzgjedhjet më të mira të momentit për këtë zhanër.

More details

1195 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra përmban:

“Sfidë deri në puthjen e fundit” nga Anna Premoli

https://bukinist.al/sq/romance-pasion/15131-sfide-deri-ne-puthjen-e-fundit.html

Mbretëresha e romancës italiane vjen me një tjetër roman, ku në qendër është një histori dashurie e pazakontë: Të gatshëm të ndeshen dhëmb për dhëmb, po ta lypë nevoja. E megjithatë diçka e thellë i bashkon dy personazhet tona.

 

“Muaj mjalti nga halli” nga Christina Lauren

https://bukinist.al/sq/romance-pasion/14389-muaj-mjalti-nga-halli.html

Për dy armiq të betuar, gjithçka mund të ndodhë gjatë udhëtimit të tyre të ëndrrave në Havai...

Oliva gjithnjë ka qenë e pafat. Ndërsa motra e saj binjake Ami është me siguri personi më fatbardhë në botë. Ajo po bëhet gati të martohet me burrin e ëndrrave të saj, ndërsa Olivës i duhet të sillet mirë me armikun e saj numër një: Etanin, shoqëruesin e dhëndrit.

Si duket, fati i Olivës po ndryshon... Kur të gjithë dasmorët, me përjashtim të Olivës dhe Etanit, helmohen nga ushqimi, ata të dy i pret një muaj mjalti në Havai me të gjitha shpenzimet e paguara.

Oliva dhe Etani edhe pse e urrejnë njëri-tjetrin, nisen drejt parajsës. Por kur Oliva takon atje shefin e ardhshëm, gënjeshtra e vogël e pafajshme që thotë i del jashtë kontrollit. Të detyruar të luajnë rolin e të sapomartuarve, ajo dhe Etani e gjejnë veten më pranë njëri-tjetrit se sa e kishin menduar. Shumë shpejt, Oliva kupton se ndoshta nuk e ka aspak problem të luajë atë rol. Në fakt, ajo nis të ndjehet disi... me fat.

Data sheet

Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1