Dy ditaret e fundit te Gregut - set

Jeff Kinney SET0135

New product

Përshkrim i shkurtër

Per te gjithe te pasionuarit pas serise se Gregut, Bukinist.al sjell ne oferte ne nje set dy vellimet e fundit te kesaj serie fantastike, Ditari i Gregut 16 dhe Ditari i Gregut 17. Nje ide per dhurate fantastike per te gjithe ata qe e dijne se vogelusheve ju pelqen Gregu.

More details

95 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:

“Ditari i Gregut 16 – Gjuajta e hatashme” nga Jeff Kinney

https://bukinist.al/sq/ideart/11888-ditari-i-gregut-16-gjuajta-e-hatashme.html

Kesaj radhe Gregu na vjen si nje njeri qe duhet te sfidoje sportn. Si ecin provat ne basketboll dhe si funksionon skuadra e tij. Keto dhe shume aventura te tjera i gjeni tek vellimi me i fundit qe vjen ne shqip nga Ideart

 

 

“Ditari i Gregut 17 – Pelenë e tejmbushme” nga Jeff Kinney

https://bukinist.al/sq/aventure/14327-ditari-i-gregut-17-pelene-e-tejmbushme.html

Per vogelushet qe jane te pasionuar pas serise se Gregut, vjen vellimi i 17 ne gjuhen shqipe, - i titulluar “Pelenë e tejmbushme”.

Greg Hefli zbulon se rruga drejt famës dhe lavdisë ka plot vështirësi e pengesa. Kur ai vendos të ngatërrohet me grupin "Pelena e mbushme" të vëllait të vet adoleshent, Rodrikut, nuk e di se ç'e pret.

Por mëson shpejt se netët e vona, pagesat e padhëna, zënkat mes anëtarëve të grupit dhe problemet me paratë janë të gjitha pjesë e stilit të jetës së rokenrollit.

Do ta ndihmojë Gregu "Pelenën e mbushme" të bëhet legjenda që ata mendojnë se janë? Apo gjithë ajo kohë që harxhoi me grupin e Rodrikut, do të jetë një "Pelenë e tejmbushme"?

Data sheet

Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1