Fuqia e zemres ne dy libra - set

Dalai Lama, Baptiste De Pape SET0117

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi perzgjedhur nje perqasje shpirterore nga mendjet me te spikatura te kohes tone per fuqine e zemres ne jeten tone. Zemra e meditimit e Dalai Lames dhe “Fuqia e zemres” nga Baptiste De Pape, i cili sjell 18 spiritualistet me te medhenj ne kendveshtrimet e tyre.

More details

11197 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:

“Zemra e meditimit” nga Dalai Lama

https://bukinist.al/en/besim-dhe-spiritualizem/14264-zemra-e-meditimit.html

"Zemra e meditimit" është një libër i jashtëzakonshëm në të cilin Shenjtëria e Tij, Dalai Lama, na jep detaje të hollësishme rreth meditimit. Ky libër u mundëson lexuesve një pamje bindëse për mënyrën se si mund ta vënë veten në një gjendje të thellë që shkon përtej shtresave kufizuese të mendimeve të tepërta dhe se si të lëshohen në thelbin e zhveshur të mendjes më të thellë.

 

“Fuqia e zemrës” nga Baptiste De Pape

https://bukinist.al/en/motivim-dhe-zhvillim/14365-fuqia-e-zemres.html

Në këtë udhërrëfyes të bukur shpirtëror do të bashkohesh me grupin e pashoq të tetëmbëdhjetë mendimtarëve shpirtërorë, shkrimtarëve dhe shkencëtarëve më të mëdhenj të botës, të cilët tregojnë se si mund ta zbulosh dhe ta realizosh potencialin tënd maksimal

Data sheet

Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1