Libra per zhvillimin e adoleshenteve - set

Stephen Covey, Robert Kiyosaki SET0114

New product

Përshkrim i shkurtër

E ku ka autore me te mire sesa Stephen Covey dhe Robert Kiyosaki per te dhene nje model ndryshe per adoleshentet: Duke lexuar keta autore, te rinjte do te gjejne informacione te cilat nuk i marrin ne bankat e shkolles: Per kete arsye, ne kete set ne kemi zgjedhur nje liber qe flet per parane dhe perdorimin e saj dhe ne librin “Une lideri” te Covey-t vijne disa keshilla te mencura per liderat

More details

11201 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 161 Lekë

-10%

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban

“Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet” nga Robert Kiyosaki

https://bukinist.al/sq/oferta-15/14153-babai-i-pasur-babai-i-varfer-per-adoleshentet-lg.html

Ky është një libër për ndryshimin e paradigmës, për shikimin e botës në një mënyrë tjetër. Ky libër të mëson të bësh gjëra ndryshe ose thjesht, të bësh gjëra të ndryshme. Krahasuar me babin e pasur, babin e varfër, sjell elemente që të ndihmojnë për të hequr shumë pengesa emocionale rreth parasë dhe biznesit parë përmes historive edukative. Pra, nëse vërtet dëshironi të ndryshoni marrëdhënien tuaj me paratë dhe suksesin në përgjithësi, vazhdoni, lexoni.

 

“Une Lider” nga Stephen R. Covey

https://bukinist.al/sq/motivim-dhe-zhvillim/14339-une-lider.html

 

Data sheet

Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1