Romanet e fundit te Co-Ho

Colleen Hoover SET0151

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë set kemi sjellë edhe dy libra të tjerë të Colleen Hoover, e konsideruar si mbretëresha e bestseller-it e ditëve tona.

More details

11191 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living

2 160 Lekë

-10%

2 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra përmban:

“Kockat e zemrës” nga Colleen Hoover

https://bukinist.al/sq/drame-tragjedi/14802-kockat-e-zemres.html

Beja, një vajzë e rritur në varfëri dhe fqinji i saj i pasur Samsoni kanë shumë gjëra ndryshe nga njëri – tjetri, por i bashkon pasioni për trishtimin. Për të mësuar mbi sakrificat e Bejës për të vënë në vijë jetën e saj dhe me këtë histori të pazakontë dashurie, ju ftojmë të lexoni edhe këtë roman të mbretëreshës së bestseller-it, Co – Ho-së.

 

“Pengu im” nga Colleen Hoover

https://bukinist.al/sq/romance-pasion/15022-pengu-im.html

NJË RRËFIM ME RITME MARRAMENDËSE, NJË ROMAN PËR FAMILJEN, PËR DASHURINË E PARË, PËR BRENGAT DHE TRADHTINË. Teksa përpiqet të rindërtojë jetën e saj, tashmë të rrënuar, Morgani gjen ngushëllim te njeriu i fundit që mund ta imagjinonte, ndërsa Klara lidhet me djalin e vetëm të cilin e kanë ndaluar ta takojë.

Data sheet

Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1