Gol 3. Fillon kampionati View larger

Gol 3. Fillon kampionati

Luigi Garlando A-008521

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat, sfidat dhe ëndrrat e tetë adoleshentëve me një pasion të madh: futbollin! Fillon kampionati

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361189

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Për Kokaret do të jetë një vjeshtë e veçantë: pas shumë pak, në fakt, do të fillojë kampionati i tyre i parë i vërtetë… Jo më ndeshje të thjeshta në lulishte, por sfida në shtëpi dhe në transfertë, me një klasifikim dhe një arbitër me uniformë. Tomi, Danteja dhe shokët e tyre mezi presin ta mbushin me gola rrjetën e kundërshtarëve! Ilustrimet: Stefano Turconi. Duke filluar nga mosha tetëvjeçare

 

Data sheet

pages160
ISBN9789928361189
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj
I ri1