I ri Gol 3. Fillon kampionati Shiko më të madhe

Gol 3. Fillon kampionati

Luigi Garlando A-008521

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat, sfidat dhe ëndrrat e tetë adoleshentëve me një pasion të madh: futbollin! Fillon kampionati

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361189

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për Kokaret do të jetë një vjeshtë e veçantë: pas shumë pak, në fakt, do të fillojë kampionati i tyre i parë i vërtetë… Jo më ndeshje të thjeshta në lulishte, por sfida në shtëpi dhe në transfertë, me një klasifikim dhe një arbitër me uniformë. Tomi, Danteja dhe shokët e tyre mezi presin ta mbushin me gola rrjetën e kundërshtarëve! Ilustrimet: Stefano Turconi. Duke filluar nga mosha tetëvjeçare

 

Të dhëna

Faqe160
ISBN9789928361189
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj