Piiip-Piiip, mjetet e urgjences

Grup autorësh JB0222

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria "Libra me 18 melodi".

Libri ka 18 butona. Duke i shtypur, vogëlushët do të dëgjojnë meloditë dhe do të mësojnë plot fjalë të reja. Lexoni me ne dhe mësojini fëmijëve tuaj të apasionuar pas makinave tingujt më interesantë.

More details

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240378

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Të vegjëlit e apasionuar pas makinave kanë mundësinë që tashmë të dëgjojnë plot 18 tinguj të veturave të tyre të preferuara: kamionë, zjarrëfikëse, makina, sirena policie. Bebet tuaja do fillojnë të kuptojnë si dallojnë tingujt e makinave të ndryshme dhe si t'i njohin ata. Bashkohuni me ta për të udhëtuar në rrugët e tingujve dhe aventurave.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages8
ISBN9789928240378
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Përmasat280 x 300 mm