Fjalet e mia te para

Grup autorësh JB0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me 18 meloditë e mahnitshme, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 49 0

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ky libër, nëpërmjet zbavitjes u mundëson fëmijëve të mësojnë fjalët e para që prindërit mezi presin t’i dëgjojnë. Ilustrimet shoqëruese i ndihmojnë fëmijët të zhvillojnë aftësitë e të mësuarit sa më shpejt. Por, përveç ilustrimeve, kemi dhe tingujt shoqërues që tregojnë çfarë tingulli lëshojnë kafshët, zhurmën e detit që fëmijëve t’u duket sikur ndodhen aty, zhurmat e makinave, autobusave, avionëve. Mësimi i fjalëve të para do të jetë shumë argëtues.

Të dhëna

Faqe8
ISBN978 9928 177 49 0
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri