Cmim i reduktuar! Piiip-Piiip, mjetet e urgjencës Shiko më të madhe

Piiip-Piiip, mjetet e urgjences

Grup autorësh JB0222

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Libra me 18 melodi".

Libri ka 18 butona. Duke i shtypur, vogëlushët do të dëgjojnë meloditë dhe do të mësojnë plot fjalë të reja. Lexoni me ne dhe mësojini fëmijëve tuaj të apasionuar pas makinave tingujt më interesantë.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240378

960 Lekë

-20%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Të vegjëlit e apasionuar pas makinave kanë mundësinë që tashmë të dëgjojnë plot 18 tinguj të veturave të tyre të preferuara: kamionë, zjarrëfikëse, makina, sirena policie. Bebet tuaja do fillojnë të kuptojnë si dallojnë tingujt e makinave të ndryshme dhe si t'i njohin ata. Bashkohuni me ta për të udhëtuar në rrugët e tingujve dhe aventurave.

Të dhëna

Faqe8
ISBN9789928240378
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Përmasat280 x 300 mm