Studime dhe tekste juridike

Zef Valentini PL0035

New product

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657161

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657161
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë