Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 2 View larger

Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 2

Zef Valentini FB0082

New product

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët379
ISBN9789994356911
Viti i botimit2010

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët379
ISBN9789994356911
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari