“Lufta e ftohte” ne Evropen e Lindjes View larger

“Lufta e ftohte” ne Evropen e Lindjes

Liman Varoshi NA0068

New product

Përshkrim i shkurtër

Prof. Dr. Liman Varoshi, duke ndjekur me kujdes burimet dokumentare arkivore, literaturën, e duke qenë deri diku edhe vetë bashkëkohës i Luftës së Ftohtë ka bërë që studimi i tij të jetë me vlera të larta shkencore. Studimet dhe botimet në fushën e hisotrisë bashkëkohore paraqesin interes të veçantë

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 4017 8 6

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages300
ISBN978 9928 4017 8 6
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë