Kissland View larger

Kissland

Ardian - Christian Kyçyku NA0020

New product

Përshkrim i shkurtër

Ardian Kyçyku vepron brenda një kodi metaforik dhe në heronjtë e veprës secili mund të gjejë vetveten dhe historinë origjinale të një kombi si Shqipëria. Kisland ndërtohet i tëri mbi dashurinë, dashuri që duket sikur lëviz e tëra në varreza dhe mes aromës së vdekjes.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 606 8093 50 5
Viti i botimit2014

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                             

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 606 8093 50 5
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë