Plani i trete per copetimin e Shqiperise View larger

Plani i trete per copetimin e Shqiperise

Kostë Çekrezi NA0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vlerësohet si një histori e jashtëzakonshme e raporteve të Shqipërisë me Perëndimin dhe sidomos me SHBA.

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 49 1
Viti i botimit2013

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages135
ISBN978 9928 109 49 1
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë