Diplomacia per te gjithe View larger

Diplomacia per te gjithe

Jorgji Kote TO0108

New product

Përshkrim i shkurtër

Këtë botim autori e ka konceptuar si një shpjegues praktik, manual apo dhe ushqim për mendim për të gjitha moshat, shtresat dhe profesionet.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319565

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages464
ISBN9789994319565
Shtëpia botueseToena
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20