Historia e Çamërisë. Një vështrim historik View larger

Historia e Camerise. Nje veshtrim historik

Kristo Frashëri UE0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim është cikli më i plotë në historinë fatkeqe të Çamërisë, peripecitë që ajo pati nga lashtësia deri në ditët tona. Libri ofron garanci, si studim shkencor falë bagazhit historik në lidhje me trajtimin e çështjes çame. Së dyti, si problem shkencor i historisë shqiptare dhe së fundi jepen të dhëna të sakta në trajtimin tepër të vështirë të problemit çam nga pikëpamja historiografike

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9788888190567

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9788888190567
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri