Studime dhe tekste juridike Shiko më të madhe

Studime dhe tekste juridike

Zef Valentini PL0035

Libër i ri

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657161

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657161
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë