Ceshtja came-Etapa e re View larger

Ceshtja came-Etapa e re

Miranda Vickers & James Pettifer NA0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Marrëdhëniet greko-shqiptare rrezikohen seriozisht nga dështimi për të zgjidhur çështjen çame. Kjo çështje, natyrisht, që nuk mund të zgjidhet vetëm mes Shqipërisë, Greqisë dhe organizatave që përfaqësojnë popullsinë çame.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 69 9

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages120
ISBN978 9928 109 69 9
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip/Anglisht
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhevdet Shehu