Studime dhe Tekste Juridike Vol. 2 View larger

Online only

Studime dhe Tekste Juridike Vol. 2

Zef Valentini FB0079

New product

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356942

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages412
ISBN9789994356942
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari